חמרה חולית

מחפשים אספקת חמרה חולית במחיר משתלם ? הגעתם למקום הנכון! חייגו עכשיו להצעת מחיר שלא תוכלו לסרב

מוזמנים להתקשר אלינו לקבלת הצעת מחיר חינם! או לשלוח מייל באמצעות הטופס!

אנו מספקים לכם חמרה חולית נקייה ויבשה ניתנת לשימוש לגינון

אדמת החמרה היא אדמה חולית בצבעי אדום – חום, מאווררת ומנוקזת היטב.

אדמת חמרה גננית מורכבת מ40% חול, 40% טין ו20% חרסית (בקירוב), הצבע האדמדם מגיע מהצבע של החרסית. התרכובת של אדמת החמרה יוצרת אדמה חולית, מנוקזת ומאווררת היטב שקל לעבד וגם לצמחים קל יותר להתפתח בה

אדמת חמרה גננית היא האדמה המומלצת ביותר למילוי גינות, אדניות גדולות ואפילו לחקלאות

אדמת חמרה גננית היא האדמה המומלצת ביותר למילוי גינות, אדניות גדולות ואפילו לחקלאות

אדמת חמרה/אדמה גננית

אדמת חמרה לגינה הינה הבחירה המועדפת על אדריכלים, מהנדסים וקבלני פיתוח סביבתי, מעצבי גנים ונוף וכמובן גם על ידי בעלי בתים פרטיים אשר מטפחים את הגינה בביתם. חמרה משמשת כחומר תשתית מועדף למילוי באזורים המיועדים לשתילה צמחייה רב שנתית ועונתית כאחת. חמרה היא אדמה קלה יחסית שלה יתרון הן בתהליכי הפיתוח והן בתהליכי השתילה. לחמרה גם יתרון משמעותי כמצע שתילה והיא מאפשרת חיסכון משמעותי במים. וקליטה מהירה של הצמחים.

מחפשים אספקת  חמרה חולית במחיר משתלם? הגעתם למקום הנכון חייגו עכשיו לייעוץ חינם 052-7008026

שירותי שאיבת חמרה לגינה במחיר הטוב ביותר! 

אנו מתמחים בשאיבת חמרה באמצעות צי משאבות מתקדם לפרויקטים בכל סדר גודל כולל פיזור סומסום וחול עד לגובה 40 קומות לפי דרישה הלקוח. 

בתהליכי פיתוח סביבתי מעדיפים להשתמש בחמרה גם כבסיס יישור ואיזון מפלסים גם באזורים בהם יש ליצור תשתית לדשא סינטטי או ריצוף באבני מדרך, או חיפוי טוף או חלוקי נחל. בתהליכי פיתוח אלה מחיר משאית חמרה הוא משתנה בעל חשיבות. לעיתים נדרשות כמויות גדולות של חומר מילוי על מנת לעצב את הסביבה כפי שתוכנן. חמרה/אדמה גננית היא הבסיס המומלץ ביותר.

חמרה חולית משובחת במשאית בתפזורת
כ- 13 קו" ב חמרה משובחת !
המחיר כולל הובלה לבית הלקוח
800 ש"ח (לא כולל מע"מ).
תכונות החמרה :
החמרה היא אדמה חולית, מאווררת ומנוקזת היטב. עומקה מגיע לעתים למטרים אחדים.
החמרה פוריה ומשמשת מצע נוח לחקלאות, טובה במיוחד לגידול פרדסים. אך בשל היותה דלה בחומרי מזון לצומח יש לדשן אותה בהתמדה..

אדמת חמרה חולית

אדמת חמרה חולית הינה אדמה פוריה, חולית ומאווררת אשר למים קל יותר להתנקז דרכה.
אדמת החמרה משמשת מצע לגינה, האדמה מאווררת ולצמחים קל יותר להיקלט ולצמוח.
האדמה משמשת למילוי אדניות, למילוי גינות, לגידול דשא, עצים, שיחים, בין היתר גם לחקלאות.
אדמת חמרה גננית מורכבת מחול, טין וחרסית. מהתרכובת נוצרת אדמה חולית, אשר מנוקזת ומאווררת ולכן קל לפרחים לצמוח בה.

אספקת חמרה אדומה איכותית ונקייה למילוי, גינון ומצע שתילה במחירים חסרי תקדים. אנו מספקים חמרה לקבלן לגנן ולאנשים פרטיים באזור המרכז.

תכונות ושימושים עיקריים חמרה חולית – חמרה גזר:

  • מילוי אדניות לפני שתילה.
  • משמש בנוסף למילוי קרקע בגינה באדמה גננית משובחת.
  • משמשת כמצע נוח לדשא סינתטי.
  • מילוי שבילים בנוסף לנוי.
  • אדמה למילוי גינה בשל היותה חולית וניתנת לחלחול/ניקוז טוב של מים.
  • חמרה עשירה בתחמוצות ברזל בצבע אדום / חום.
  • בלה חמרה מעולה גם לגידול צמחייה ולנוי.
  • חמרה איכותית המשמשת בעיקר להכנת תשתית אידאלית לגינה.

למה חמרה אדומה מועדפת למילוי ותשתיות גינון

חמרה אדומה היא חומר המילוי המועדף על כל העוסקים בהקמה ותחזוקה של אזורי גינון ופיתוח סביבתי חדשים וכמובן גם לצורך טיפול וטיפוח של אזורים שבהם עבודות הפיתוח המקוריות נעשו מזמן. באזורים אלו מתבצע חידוש או פיתוח חוזר. בין אם מדובר באזורי פיתוח במרחב הציבורי או באזורי פיתוח במרחב הפרטי. חמרה היא חומר מילוי מועדף ליצירת תשתית בריאה אשר מבטיחה התפתחות עתידית תקינה לכל סוגי הצמחים העתידים לכסות ולשמש את מתכנני הפיתוח הסביבתי.

איך נוצרה חמרה אדומה ומה יתרונה

חמרה אדומה כשמה כן היא ואכן היא אכן חומר אדמה בעל צבע אדמדם. החמרה עשויה למעשה מחלקיקי קוורץ מצופים ברזל שעבר חמצון (חלודה בפי העם). מבנה גרגירי החומר של החומרה דומה למבנה של חול (ים). למעשה החמרה היא שכבת חול אשר בתקופות היסטוריות היה חול נודד. הנדידה של שכבת חול זאת נעצרה. נוצרה שכבה או מצבורי חול . במצבורי החולות אשר נעצרו באזורים לחים או נמוכים עם נוכחות מסיבית של חלקיקי ברזל שמקורם מגוון. החלו להתרחש תהליכי חמצון (חלודה) במפגש בין המים לחלקיקי הברזל (Fe2O3). תהליכי חמצון אלה הם אשר מעניקים לאדמה האדומה את צבעה.

ראוי לציין, כי שונות המינון בהרכב המקורי של החול ותכולת החומרים השונים בו מלבד ברזל. למשל אלומיניום, קוורץ, תחמוצת אשלגן, המרכיב הבסיסי קלציט אשר מהווה כ-95% מהחמרה. הרכב החומרים, המינון ורמת הנוכחות של ברזל ורמת החשיפה למים ולחות, היא אשר מעניקה לחמרה את האדמומיות או במקרים אחרים כאשר הברזל פחות נוכח את המראה הצהבהב של חמרה צהובה.

יתרונות במבנה החמרה

איזון בין חלחול לספיגת מים: המבנה המולקולרי של גרגירי החול מעניק לחמרה אדומה את יתרונה המשמעותי הנוסף, בשימוש בתחומים אלה, ובעיקר לשמש כאדמה גננית. גודלם של הגרגירים מאפשר איזון אופטימלי בין כושר הספיגה ורמת החלחול. איזון בין שתי תכונות אלו הינו יתרון משמעותי אשר מעמיד את החמרה בראש חומרי המילוי והחיפוי הטבעיים להתאמה למרבית סוגי הצמחיה. מסיבה זאת הן אנשי מקצוע והן אנשים פרטיים אשר עוסקים בגינון כתחביב תמיד יעדיפו את החמרה כחומר תשתית לגינון.

שמירה על חומרי דישון: תכונה נוספת משמעותית ביותר היא התנהגות חמרה אדומה בנוכחות של חומרי דישון ועידוד צמיחה אותם מוסיפים כדרך קבע בתהליכי פיתוח ושתילה של כל סוגי הצמחייה. האיזון שהוזכר בין חלחול לספיגת הנוזלים, מהווה גם יתרון בכך שחומרי הדישון האורגניים. נקלטים הייטב בין חלקיקי החמרה ונשמרים עד לשימוש בהם על ידי הצמחים.

מחיר בלה חמרה

מחיר בלה חמרה חייגו עכשיו 052-7008026  זקוקים לאספקת בלה חמרה במחיר משתלם ? הגעתם למקום הנכון אספקת בלה חמרה כולל הובלה במחיר הטוב ביותר ,

Read More »

אספקת סומסום לריצוף

אספקת סומסום לריצוף בונים?משפצים? זקוקים לשאיבת סומסום לריצוף? הגעתם למקום הנכון! אנו במשאבות הכוכב  מתמחים במשאבות סומסום לאתרי בניה בכל סדר גודל. באמצעות צי משאבות

Read More »

סומסום לריצוף

סומסום לריצוף בונים?משפצים? זקוקים לשאיבת סומסום לריצוף? הגעתם למקום הנכון! אנו במשאבות הכוכב  מתמחים במשאבות סומסום לאתרי בניה בכל סדר גודל. באמצעות צי משאבות מתקדם

Read More »
צור קשר